pzast

Фото без опису

Кость Іван Іванович народився 30 травня 1982 в смт. Міжгір’я, Міжгірського району Закарпатської області.

З 1989 – навчався в Міжгірській ЗОШ І-ІІІ ст.

З 1999-го року навчався в Ужгородському державному інституті інформатики, економіки та права.

В 2000-ому році переведений до Міжрегіональної академії управління персоналом, закінчив навчання в 2001-ому, здобув кваліфікацію «юрист».

В 2004-ому продовжив навчання в Міжрегіональній академії управління персоналом, закінчив в 2007-ому, здобув спеціальність «правознавство», кваліфікація «юрист».

У 2019-ому закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, здобув ступінь "магістр", спеціальність "публічне управління та адміністрування".

Трудова діяльність

2003 – державний виконавець, відділ державної виконавчої служби районного управління юстиції.

2004 – старший державний виконавець відділ державної виконавчої служби районного управління юстиції.

В 2005-ому у зв’язку з ліквідацією відділу Державної виконавчої служби Міжгірського районного управління юстиції переведений до державної виконавчої служби Закарпатської області на посаду державного виконавця Державної виконавчої служби.

В 2007-ому зареєструвався приватним підприємцем.

В 2009-ому отримав свідоцтво про право займатися адвокатською діяльністю. Займався адвокатською практикою до вересня 2015-го року.

В 2015-ому призначений на посаду першого заступника голови Міжгірської РДА.

В жовтні 2015-го обраний депутатом Міжгірської районної ради, а в листопаді того ж року обраний заступником голови Міжгірської районної ради.

В жовтні 2020-го обраний депутатом Міжгірської селищної ради, а в листопаді того ж року обраний першим заступником Міжгірського селищного голови

Курує та контролює роботу наступних підрозділів та комунальних підприємств

– відділ економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, туризму та цивільного захисту населення;

– відділ фінансово-господарського забезпечення,

– фінансовий відділ;

– відділ містобудування та архітектури;

– відділ житлово-комунального господарства та інфраструктури;

– КНП «Лікувально-профілактична установа Міжгірська районна лікарня МСР»;

– КНП «Міжгірський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Сімейний стан

Одружений, виховує сина.