13 Травня, 2024 р., 16:00
Вшанували матерів, які втратили на війні найдорожче - своїх синів . Поіменно згадали кожного Героя з нашої громади, хто поклав життя за Україну , за те щоб нинішні мами могли народжувати та виховувати своїх дітей…
12 Травня, 2024 р., 10:00
До заліку входили 4 дисципліни: стрибки у довжину з місця, човниковий біг 4х9 метрів з предметами, метання малого м’яча на дальність біг на 60 метрів. У кожній команді - двоє юнаків та двоє дівчат, а переможців та призерів визначали за сумою балів у всіх видах.
11 Травня, 2024 р., 13:40
Заповнюй анкету  bit.ly/43UpYug та обирай напрям, де ти можеш бути найбільш ефективним: військовий, медичний, інженерний, IT, зв'язок, телекомунікації, аналітичний, логістичний, гуманітарний та інші.
10 Травня, 2024 р., 15:00
Мужній Воїн, наш земляк, загинув захищаючи Україну від ворога на Донеччині.
09 Травня, 2024 р., 10:40
Запрошуємо малий і та середній бізнес на безкоштовний тренінг.
05 Травня, 2024 р., 10:20
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із партнерами запускає  національний набір на молодіжну інноваційну  програму  UPSHIFT по всій Україні. Молодь запрошують створити власні ініціативи у напрямку «Вода, санітарія, гігієна»  задля реалізації Глобальної цілі сталого розвитку №6 “Чиста вода та належні санітарні умови”.
03 Травня, 2024 р., 22:00
Служба безпеки продовжує системно викривати численні спроби агресора розхитати суспільно-політичну обстановку в Україні в умовах війни.
03 Травня, 2024 р., 10:00
Ще один рейс на схід та південь України виконали волонтери «Гуманітарного центру Міжгір’я»! Три автомобілі, глушники для зброї, плазма для управління дронами, генератор. А ще й святкові великодні страви  – м’ясо, ковбаси, паски, домашній сир, а також подарунки від школярів! Все вже у наших воїнів!
01 Травня, 2024 р., 14:40
Успіх будь-якого івенту – у зручності й комфорті його учасників та гостей. Забезпечити це легко, якщо у фокусі підходів і рішень при його організації буде безбар’єрність – починаючи від запрошень і вибору локації до налаштування освітлення, облаштування різних зон і підготовки персоналу.
29 Квітня, 2024 р., 15:00
Святкову патріотичну виставку провели в центрі Міжгір’я.