03 Червня, 2024 р., 16:20
Переможців та призерів всеукраїнських та обласних олімпіад, конкурсів та змагань — вітали під час урочистого заходу!
01 Червня, 2024 р., 20:00
Бажаємо аби наші дітки на канікулах добре відпочили та отримали побільше позитивних вражень. А нашим випускникам – знайти свою дорогу вже в дорослому, нині дуже непростому житті.
31 Травня, 2024 р., 19:00
Розділяємо біль непоправної втрати з рідними та близькими полеглого Воїна, схиляємо голови в скорботі.
28 Травня, 2024 р., 16:00
Більше 60-ти мешканців Міжгірської ТГ долучилися до здачі крові для воїнів ЗСУ.
24 Травня, 2024 р., 19:00
Урочистий захід відбувся на території ліцею №2, який носить ім’я першого президента Карпатської України.
21 Травня, 2024 р., 16:00
Вітаємо з нагородами вихованців КЗ “ЦПО “Верховина”. Учні здобули третє місце в першості Закарпаття з шашок-64, змагання відбулися в Іршаві.
17 Травня, 2024 р., 18:00
Олена Михайлівна Петрище перемагає у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2024!
16 Травня, 2024 р., 20:00
До дня національної сорочки в громаді провели святкові заходи - виставки, квести, флешмоби, вікторини, конкурси та ярмарки.
13 Травня, 2024 р., 16:00
Вшанували матерів, які втратили на війні найдорожче - своїх синів . Поіменно згадали кожного Героя з нашої громади, хто поклав життя за Україну , за те щоб нинішні мами могли народжувати та виховувати своїх дітей…
12 Травня, 2024 р., 10:00
До заліку входили 4 дисципліни: стрибки у довжину з місця, човниковий біг 4х9 метрів з предметами, метання малого м’яча на дальність біг на 60 метрів. У кожній команді - двоє юнаків та двоє дівчат, а переможців та призерів визначали за сумою балів у всіх видах.