Новини ГО "АРР "Центр Міжгір'я"

09 Вересня, 2023 р., 10:10
Їжу швидкого приготування, різноманітні снеки, засоби гігієни, спальні мішки — передав «Гуманітарний центр Міжгір’я» нашим військовим які боронять Україну на передових рубежах.
02 Вересня, 2023 р., 10:20
На потреби людей організація передала нові матраци, постільну білизну, ковдри, сонячні лампи, каністри для води, термоси, засоби гігієни.
13 Серпня, 2023 р., 09:00
Залізного коня пригнали волонтери французької асоціації Agir Ensemble Pour l'Ukraine і це вже 5-ий такий подарунок наших французьких друзів, включно з реанімобілем для лікарні!
09 Серпня, 2023 р., 13:20
Знову радіти вітати на Міжгірщині великих друзів України — французьких волонтерів з асоціації Agir Ensemble Pour l'Ukraine .
07 Серпня, 2023 р., 13:40
Наша волонтерська команда знову повезла допомогу нашим воїнам! Доправили автомобіль , генератори , тактичне спорядження , харчі , їжу швидкого приготування , солодощі , засоби гігієни .
02 Серпня, 2023 р., 09:00
Ще один вантаж для наших воїнів. Каремати, харчі , їжа швидкого приготування , солодощі , спальні мішки, антисептики — усі ці корисні речі передаємо у військовий підрозділ.
24 Липня, 2023 р., 16:20
Меблі та матраци привезли у реконструйоване приміщення для ВПО у селі Вучкове Міжгірської ТГ.
19 Липня, 2023 р., 14:00
У будинку для ВПО вже зібрані меблі, застелені ліжка, посуд — в кухонних шафах, кімнати прибрані. Реконструйоване приміщення в Майдані майже готове прийняти внутрішньо-переміщених людей!
09 Липня, 2023 р., 13:30
Кухонні прилади, посуд та ще частину меблів привезли у приміщення для ВПО у селі Майдан на Міжгірщині!
06 Липня, 2023 р., 09:00
Висловлюємо глибоку шану та повагу чеським благодійникам!