Новини ГО "АРР "Центр Міжгір'я"

30 Червня, 2023 р., 18:20
Новенькі меблі, матраци, постільну білизну привезли для громадян, які проживатимуть у реконструйованому приміщенні у селі Майдан Міжгірської громади.
29 Червня, 2023 р., 16:40
Маємо вже третє готове приміщення для проживання ВПО у Міжгірській громаді! Цього разу — у селі Майдан. Тут житимуть 14 внутрішньо-переміщених осіб зі східних регіонів, які втратили житло через війну.
23 Червня, 2023 р., 10:00
Приміщення для ВПО на території Міжгірської громади у селі Вучкове — вже реконструйоване! Тут незабаром оселяться 32 людей — переважно зі східних регіонів, які втратили житло через війну.
19 Червня, 2023 р., 15:00
Ще один дрон та тепловізор для наших воїнів! Дякуємо за цю вкрай важливу допомогу французькій асоціації Agir Ensemble Pour l'Ukraine.
17 Червня, 2023 р., 09:20
З Оверну до Закарпаття! 10-ий гуманітарний конвой прибув до нашого центру з Франції!
15 Червня, 2023 р., 11:00
Відправили на передову ще одну ремінно-плечову систему!
13 Червня, 2023 р., 09:30
Завдячуємо відомій компанії, виробнику тактичного одягу M-Gear Ukraine!
10 Червня, 2023 р., 13:20
Перша партія нашої допомоги вже на Херсонщині! А ми вже підготували другу! Знову відправили продукти , дитяче харчування , новий одяг , ковдри , підгузники , чоботи , спальні мішки — усе чого сьогодні гостро потребують наші співвітчизники, які потерпають від великої біди.
07 Червня, 2023 р., 11:00
Рідненькі, тримайтеся! Ми вже мчимо до вас з допомогою!
06 Червня, 2023 р., 10:20
Спальні мішки, ліхтарі, харчі, гігієна! Ще одна відправка поштою нашим воїнам! Два військових підрозділи вже отримали корисні у побуті речі!