06 Травня, 2023 р., 15:00
У Міжгірській районній лікарні встановили потужний дизельний генератор на 100 кВт.
30 Квітня, 2023 р., 16:40
Живим коридором слави, з прапорами та запаленими лампадками зустрічали свого земляка ЯРОСЛАВА ПОПОВИЧА жителі Міжгірщини. На дорогу, якою їхав востаннє вірний син України, вийшли сотні людей. Діти й дорослі стали навколішки, аби віддати останню шану нашому земляку, чия весна назавжди обірвана жорстокою війною.
26 Квітня, 2023 р., 08:30
Відкрито реєстрацію для участі у додатковому відборі на безкоштовну сертифікатну програму навчання ветеранів та ветеранок, які планують реалізувати себе на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.
06 Квітня, 2023 р., 14:39
В Україні набирають оберти весняно-польові роботи. Це дуже складний і насичений процес, який до того ж потребує посиленої уваги до безпеки праці.
10 Лютого, 2023 р., 20:20
Страшна війна без жалю забрала життя ще одного нашого Героя – захисника, мужнього бійця та земляка, який боронив українську землю від російського окупанта, мешканця села Голятин ВІТАЛІЯ ГУРЗАНА.
29 Грудня, 2022 р., 11:11
Мешканці Міжгірщини навколішки зустрічали кортеж з тілом загиблого ІЛЛІ КУГІЯ – мужнього Воїна, котрий віддав своє життя за волю та незалежність української держави. Він був веселим, товариським, ніколи не відмовляв у допомозі друзям та знайомим, - згадують ті, хто добре знав Іллю.
15 Листопада, 2022 р., 10:00
У Міжгірській громаді провели в останню путь героя ЄВГЕНА БОДНЮ.
18 Жовтня, 2022 р., 16:40
В останню дорогу провели мужнього воїна, патріота, жителя Торуна Василя ПАЛА. Віддати шану захиснику України, розділити біль непоправної втрати з родиною, вклонитись його подвигу прийшли рідні, друзі, військові, представники влади, жителі села та громади.
08 Жовтня, 2022 р., 14:20
В останню путь провели нашого земляка, воїна, героя – Віктора Болехана.
09 Вересня, 2022 р., 18:30
Сотні краян, друзі, побратими, військові, керівництво та працівники Міжгірської селищної ради, представники різних установ та організацій громади прийшли до Свято-Михайлівського греко-католицького храму, аби провести в останню дорогу захисника, вірного сина України, військовослужбовця, жителя Міжгір'я ДМИТРА МАЛЕТУ.